szkoła podstawowa joanna mola

Nasze sukcesy


Rok szkolny 2023/2024

SUKCESY TRZECIOKLASISTÓW

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" dla klas uczniów klas 3

  • Kalina Czerwińska i Lena Miodek - finalistki I etapu konkursu i zdobywczynie wyróżnienia w II etapie.

Krakuskowym tropem - konkurs wiedzy o Krakowie dla wielu pokoleń - kategoria klasy 3

  • Alisa Zhezhel - laureat i II miejsce w etapie finałowym konkursu
  • Piotr Wnęk - wyróżnienie II stopnia w etapie finałowym konkursu
  • Natalia Grzesiak - finalistka w etapie szkolnym konkursu

XI Krakowski Festiwal Debiuty 2024 CHANT-CANTO-GESANG

  • Szymon Kwiatkowski - zdobywca wyróżnienia .

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY  -  W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ
 
SZKOŁY PODSTAWOWE (VII – VIII KLASA)
 
Laureaci
 
II miejsce: Hanna Król (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) – 80p.
III miejsce: Zofia Noworyta (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) – 78 p.)
 
Wyróżnienia:
 
Franciszek Kania – (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) – 76 p.
Aleksandra Marnik – (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie) 73 p.
 
Listy gratulacyjne:
 
Julia Libelt (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie)
Maria Madurska (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli)
Helena Kukla (Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli
 
 
SZKOŁY PODSTAWOWE (KLASA V-VI)
 
Laureaci
 
I miejsce: Emilia Staśko (Szkoła Podstawowa im. Beretty Molli w Krakowie) – 77p.

BIBLIJNY KONKURS TEMATYCZNY "Z DOBRĄ NOWINĄ PRZEZ ŚWIAT"

Do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń klasy 8b Emil Dziubiński.


MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Maciej Zygmułka z klasy 8a został Finalistą Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2023/2024.


WYNIKI KURATORYJNYCH KONKURSÓW HISTORYCZNYCH

Małopolski Konkurs Biologiczny

Finaliści:

  • Bruno Wosek, kl  6b

Małopolski Konkurs Historyczny

       Finaliści:

  • Larysa Kozak kl.8b
  • Maciej Zygmułka kl.8a

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

      Laureaci:

  • Piotr Kościelniak kl.7b
  • Bruno Wosek kl.6b
  • Szymon Cieraszewski kl.8a
  • Maciej Zygmułka kl.8a

Finaliści:

  • Szymon Puc kl.6a
  • Zofia Kowalczewska kl.7b

KONKURS MATEMATYCZNY - ALFIK

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymał/a:

  • Szymon Szewczyk z kl. II A
  • Tomasz Martyka z kl. II B
  • Zuzanna Walczyńska z kl. II B
  • Mikołaj Piątek z kl. V B
  • Wojciech Brunowski z kl. VIII A

Dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku otrzymał/a:

  • Jan Zaborowski z kl. I B
  • Julia Mudy z kl. I A
  • Adam Topolski z kl. II A
  • Wojciech Wiatrak z kl. VI A

Dyplom uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w swojej kategorii wiekowej otrzymał:

  • Wojciech Pabin z kl. III B
  • Antoni Łapka z kl. IV B
  • Franciszek Kania z kl. VIIb

MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2023/2024 uzyskali:

  • Basiewicz Juliusz kl. 6a
  • Chystiakova Marta kl.7b
  • Kucharzyk Iga kl.8a
  • Miodek Emilia kl.7a
  • Orlando Magdalena kl.8b
  • Wojciechowski Michał kl.8b
  • Wojnicki Szymon kl.7b

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY

Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Historycznego zakwalifikowali się:

  • Larysa Kozak kl. 8b
  • Maciej Zygmułka kl. 8

OLIMPIADA INFORMATYCZNA JUNIORÓW

Mateusz Tutka z klasy 6a zakwalifikował się do zawodów II stopnia XVIII Olimpiady Informatycznej Juniorów.


ETAP WOJEWÓDZKI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO 2023/2024

Do wojewódzkiego etapu zakwalifikował się uczeń Zawadzki Stanisław z klasy 8B.


KONKURSU WIEDZY - W KRĘGU MITÓW I KULTURY ANTYCZNEJ.

Do wojewódzkiego etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

- w grupie klas VII-VIII:

  • Franciszek Kania , kl. 7a
  • Zofia Noworyta, kl. 7b
  • Julia Libelt, kl. 8a
  • Zofia Kowalczewska, kl. 7b
  • Hanna Tyczyńska, kl. 7b
  • Helena Kukla, kl. 7b
  • Hanna Król, kl. 7b
  • Maria Madurska, kl. 8a
  • Aleksandra Marnik, kl. 8a

- w grupie klas V-VI :

  • Emilia Staśko, kl. 6b

BADMINTON DRUŻYNOWY - IGRZYSKA DZIECI - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

II miejsce - Mikołaj Pych 6a, Ignacy Babiarz 6b, Piotr Bąbol 5b


SZACHY - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

I miejsce - Franciszek Kania 7a


TENIS STOŁOWY DRUŻYNOWY - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

II miejsce - Julia Broś 6b, Róża Brzęk 8a


"ŚWIAT JERZEGO NOWOSIELSKIEGO"

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży w 100. rocznicę urodzin artysty, organizowany przez MDK im. A. Bursy w Krakowie.

2 nagrody w kategorii klas IV-VI otrzymały:

  • Matylda Wojciechowska z kl.6b
  • Alicja Kowalska z kl.5b

BRUNO WOSEK W GRONIE NAJLEPSZYCH RECYTATORÓW POLSKI

We wtorek 12 grudnia w Kopalni Soli Bochnia odbył się uroczysty finał Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień świętej Kingi”. W ostatnim etapie konkursu wzięło udział  91 recytatorów z całej Polski, w tym sześcioro uczniów naszej szkoły: Wojciech Pabin, Stefan Różański, Julia Broś, Bruno Wosek, Zofia Noworyta, Martyna Wojciechowska. Ogromnie miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły – Bruno Wosek – zajął II miejsce w kategorii klas IV-VI. Gratulujemy artystycznego talentu Brunkowi i trzymamy kciuki za kolejne sceniczne sukcesy naszych recytatorów!


KONKURSY KURATORYJNE 2023/2024

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego

Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego:

  • Helena Kukla 7b

Małopolskiego Konkursu Matematycznego:

  • Róża Brzęk 8a
  • Wojciech Brunowski 8a
  • Bartłomiej Kras 8a
  • Stanisław Zawadzki 8b
  • Marika Lasiewicz 7a

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego:

  • Juliusz Basiewicz 6a
  • Gabriela Bińczycka 6a
  • Wojciech Brunowski 8a
  • Marta Chrystiakova 7b
  • Iga Kucharzyk 8a
  •  Emilia Miodek 7a
  • Magdalena Orlando 8b
  • Michał Wojciechowski 8b
  • Szymon Wojnicki 7b
  • Maciej Zygmułka 8a

Małopolskiego Konkursu Geograficznego:

  • Tomasz Orzeszek 8a
  • Maciej Zygmułka 8a
  • Natalia Zych 8a
  • Magdalena Orlando 8a

Małopolskiego Konkursu Historycznego:

  • Piotr Kościelniak 7b
  • Zofia Kowalczewska 7b
  • Piotr Wojewoda 7b
  • Maciej Zygmułka 8a
  • Szymon Cieraszewski 8a
  • Larysa Kozak 8b
  • Franciszek Godek 7b
  • Franciszek Kania 7a

Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego:

  • Larysa Kozak
  • Elena Greguska

Małopolskiego Konkursu Biologicznego:

  • Karolina Karwat 6b
  • Bruno Wosek 6b
  • Emilia Miodek 7a
  • Stanisław Zawadzki 8b
  • Zofia Kowalczewska 7b

Małopolskiego Konkursu Chemicznego:

  • Zuzanna Kula
  • Mikołaj Maszczyński

Małopolskiego Konkursu Fizycznego:

  • Róża Brzęk 8a
  • Bartłomiej Kras 8a

K0NKURS "LOSY ŻOŁNIERZ I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO”:

  • Piotr Kościelniak 7b
  • Zofia Kowalczewska 7b
  • Maciej Zygmułka 8a
  • Szymon Cieraszewski 8a
  • Bruno Wosek 6b
  • Szymon Puc 6b

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ"ZAŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ"

  • Matylda Wojciechowska 6b
  • Martyna Wojciechowska 8b
  • Agnieszka Dzierwa 6b
  • Liliana Urbanik 8b

IV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „ODPOCZYWAJ NA WSI”:

  •  Hanna Kustra 2a
  • Maria Maćkowiak 2a
  • Sara Migas-Orlicz 1b
  • Emilia Dziedzic 5a
  • Antoni Kustra 4a
  • Oliwia Pacuła 6a

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ZAWODÓW II STOPNIA XIX OMJ 2023/2024

  • Brunowski Wojciech z klasy 8A
  • Zawadzki Stanisław 8B
  • Wojewoda Piotr z klasy 7B
  • Zygmułka Olga z klasy 6B

Rok szkolny 2022/2023

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PROGRAMISTYCZNY BALTIE - FINALIŚCI

  • Elena Greguska kl. 7b
  • Krzysztof Szynalik kl.7b
  • Stanisław Zawadzki kl.7b

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 
 
I miejsce - Maksymilian Korzeniowski 

KRAKOWSKI WIELOBÓJ SIŁOWY - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

II miejsce - Adam Brózda, Mikołaj Głuszak, Maciej Maksymowicz 

FINALIŚCI I LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

  1. Mikołaj Głuszak- uczeń klasy 8a
  • Finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego
  • Finalista Olimpiady Matematycznej Juniorów
  • Laureat Alfika Matematycznego

2.Karolina Kasperkiewicz - uczennica klasy 8a

  • Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

3. Zofia Pac - uczennica klasy 8b

  • Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

4. Marika Lasiewicz - uczennica klasy 6a

  • Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego
  • Laureat konkursu Krakowska Matematyka

5. Bartosz Milczarek - uczeń klasy 8a

  • Finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego
  • Finalista Olimpiady Informatycznej Juniorów

6. Szymon Cieraszewski - uczeń klasy 7a

  • Finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego

7. Mikołaj Maszczyński - uczeń klasy 7a

  • Laureat Konkursu Historycznego” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 -1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.”

  8. Szymon Cieraszewski - uczeń klasy 7a

  • Finalista Konkursu Historycznego” Losy żołnierza i dzieje oręża w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

   9. Maciej Zygmułka - uczeń klasy 7a

  • Finalista Konkursu Historycznego” Losy żołnierza i dzieje oręża w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

   10. Emil Dziubiński - uczeń klasy 7b

  • Finalista Konkursu Historycznego” Losy żołnierza i dzieje oręża w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

11. Olga Zygmułka - uczennica klasy Vb

  • Laureat konkursu Krakowska Matematyka

12. Zofia Kowalczewska - uczennica klasy VI b

  • Finalista konkursu Krakowska Matematyka

13. Piotr Wojewoda - uczeń klasy VI b

  • Finalista konkursu Krakowska Matematyka

KONKURS HISTORYCZNY -  "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

Tytuł laureata uzyskał Mikołaj Maszczyński klasa 7a
Tytuł finalisty uzyskał Szymon Cieraszewski klasa 7a
Tytuł finalisty uzyskał Maciej Zygmułka klasa 7a
Tytuł finalisty uzyskał Emil Dziubiński klasa 7b

MAŁOPOLSKI KONKURS BIOLOGICZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

Tytuł LAUREATA konkursu uzyskała uczennica klasy 6a Marika Lasiewicz.

 


MAŁOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2023

Tytuł Finalisty konkursu uzyskał uczeń klasy 8a Bartosz Milczarek


 OLIMPIADA INFORMATYCZNA JUNIORÓW - 2022/2023

do zawodów III stopnia zakwalifikował się:

  • Bartosz Milczarek z klasy 8a

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2023

Tytuł Finalisty konkursu uzyskał uczeń klasy 7a Szymon Cieraszewski


MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Tytuł FINALISTY konkursu uzyskał uczeń klasy 8a Mikołaj Głuszak.


 UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ZAWODÓW III STOPNIA XVIII OMJ 2022/2023

  • Głuszak Mikołaj z klasy 8A

II MIEJSCE W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - DZIEWCZYNY - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

  • Róża Brzęk
  • Magdalena Brejta

I MIEJSCE W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - CHŁOPCY - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

  • Michał Kowalik
  • Emil Dziubiński
  • Bartosz Gołda

IV MIEJSCE W KONKURSIE WIEDZY Z EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA. „PRAWO-RATOWNICTWO-BEZPIECZEŃSTWO”

  • Milena Koczocik
  • Zofia Trąbińska
  • Karolina Kopacz

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ZAWODÓW II STOPNIA XVIII OMJ 2022/2023

  • Głuszak Mikołaj z klasy 8A
  • Łapka Jan z klasy 8B
  • Milczarek Bartosz z klasy 8A

SZACHOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWACH SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI,

KATOWICE 2022

Franciszek Kania - II miejsce wśród chłopców klas 6 (spośród 90 uczestników)


INDYWIDUALNA LIGA LA - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

  • Adam Brózda  1 miejsce - Pchnięcie Kulą
  • Maciej Sitarski 1 miejsce - Bieg na 1000m 

Rok szkolny 2021/2022

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 

Mistrzostwa Krakowa w Pływaniu dziewcząt- sztafeta 6x50m stylem dowolnym - III miejsce klasyfikacja drużynowa

W składzie:

  • Hanna Kozak
  • Hanna Piłat
  • Wiktoria Osmenda
  • Zuzanna Majda
  • Maja Pietrzyk
  • Maja Bator

KONKURS HISTORYCZNY "Losy żołnierza i oręża polskiego" - wyniki

Tytuł Laureata  konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia" uzyskał

uczeń klasy 6a Mikołaj Maszczyńsk


WYNIKI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z FIZYKI

Tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu z Fizyki otrzymała:

Hanna Kozak - 8a

 


 

I MIEJSCE - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
MISTRZOSTWA KRAKOWA W SOWBOARDZIE - IGRRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - CHŁOPCY

W składzie:
Radosław Brunowski, Franciszek Biernat, Michał Dziobek
 

 

III MIEJSCE KLASYFIKACJA DRUZYNOWA
MISTRZOSTWA KRAKOWA W SOWBOARDZIE - IGRRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - DZIEWCZYNY

W składzie:
Maja Bator, Antonina Pociegiel.

Wyniki Indywidualne:
-Maja Bator -6 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich
-Antonina Pociegiel- 7 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich
-Radosław Brunowski -3 miejsce w Krakowie i 6 miejsce w zawodach wojewódzkich
-Franciszek Biernat- 4 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich
-Michał Dziobek -8 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich.
 

 

NARCIARSTWO - IGRZYSKA DZIECI 
Wyniki Indywidualne:
-Michał Kowalik 11 miejsce w Krakowie 
-Jan Kronenberg 13 miejsce w Krakowie 
-Natalia Zych 10 miejsce w Krakowie 
-Patrycja Dziobek 16 miejsce w Krakowie 
 

 

NARCIARSTWO - IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 
Wyniki Indywidualne: 
-Hanna Kozak 15 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich 
-Julia Wójtowicz 16 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich 
-Hanna Piłat 17 miejsce w Krakowie 

 

WYNIKI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

Tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego otrzymały:

Agata Grot - kl. 8a

Hanna Piłat - kl. 8b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 


Matematyczny konkurs ALFIK

Mamy zaszczyt poinformować o wyjątkowym sukcesie naszego ucznia Mikołaja Głuszaka z klasy 7a. Został on laureatem w konkursie matematycznym ALFIK zdobywając pierwsze miejsce w Polsce uzyskując 100% punków. Uczeń został nagrodzony tygodniowym pobytem na obozie w Serpelicach.

Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie otrzymali:

1. Sebastian Kucharski kl. 4b

2. Wojciech Wiatrak kl. 4a

3. Bruno Wosek kl. 4b

4. Olga Zygmułka kl. 4b

5. Dawid Krzyżek kl. 4a

6. Leon Różkowski kl. 4b

7. Juliusz Basiewicz kl. 4a

8. Bartosz Kras kl. 6a

9. Stanisław Zawadzki kl. 6b

10. Karolina Kasperkiewicz kl.7a

11. Jakub Mycek kl. 8b

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie otrzymali:

1. Maciej Rusztowicz kl. 4a
2. Wojciech Brunowski kl. 6a

3. Radosław Brunowski kl. 8b

4. Hanna Kozak kl. 8a

Wszystkim uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy!


Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XVII OMJ 2021/2022

  • Blachura Tomasz z klasy 7 B
  • Głuszak Mikołaj z klasy 7A
  • Kozak Hanna z klasy 8A
  • Rusek Filip z klasy 8B
  • Zawisza Marek z klasy 8A
  • Zawisza Rafał z klasy 8A

I miejsce w konkursie "Prawo - Ratownictwo - Bezpieczeństwo"

  • Antonina Pocięgiel
  • Julia Wójtowicz
  • Jakub Mycek

III miejsce w Mistrzostwach Krakowa w Badmintonie Drużynowym - Dziewczyn

  • Róża Brzęk 
  • Zuzanna Majda 
  • Hanna Piłat

Laureaci Konkursu Krakowska Matematyka 2020/2021:

  • Mikołaj Głuszak z klasy 7a
  • Tomasz Blachura z klasy 7b
  • Wojciech Brunowski z klasy 6a.

Mikołaj Głuszak otrzymał Puchar za zdobycie największej ilości punktów na etapie wojewódzkim oraz na etapie szkolnym.

Rok szkolny 2020/2021

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapy wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka 2020/2021

  • Mikołaj Głuszak z klasy 6A
  •  Karolina Kasperkiewicz z klasy 6A
  • Tomasz Blachura z klasy 6B
  • Łucja Markowicz z klasy 6B
  • Bartosz Kras z klasy 5A
  • Wojciech Brunowski z klasy 5A
  • Stanisław Zawadzki z klasy 5B
  •  Róża Brzęk z klasy 5A
  •  Magdalena Orlando z klasy 5B
  • Piotr Kościelniak z klasy 4B

 



Tytuł Finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Chemicznej dla Szkół Podstawowych otrzymali:

  • Julia Mycek kl. 8a
  • Michał Pomykała kl. 8a



Tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Biologicznego w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali:

 

  • Wiktoria Osmenda kl. 7a 
  • Jakub Kurkowski kl. 8a 



Tytuł Laureata Olimpiady Matematycznej Juniorów otrzymał:

 

  • Maciej Boroń - kl.8a

     

 



Finaliści Wojewódzkiego Konkursu  Ortograficznego "Kaktus" 2021:

  • Leon Różkowski kl. 3B - VI miejsce i tytuł laureata
  • Dawid Krzyżek kl. 3A - wyróżnienie
  • Wiktoria Walczyk kl. 3A - wyróżnienie
  • Bruno Wosek kl. 3B - wyróżnienie
  • Jan Jagielski kl. 3B - wyróżnienie


Uczniowie zakwalifikowani do zawodów III stopnia XVI OMJ 2020/2021

  • Boroń Maciej z klasy 8 A
     


Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w szachach

  • Franciszek Kania I miejsce wśród chłopców z klas 4

 



Uczniowie zakwalifikowani do zawodów II stopnia XVI Olimpiada Matematyczna Juniorów 2020/2021

  •  Boroń Maciej z klasy 8 A
  •  Głuszak Mikołaj z klasy 6A
  •  Kozak Hanna z klasy 7A
  •  Mycek Jakub z klasy 7B

 



III miejsce w Drużynowym Tenisie Stołowym chłopców

  • Piotr Wojewoda kl. 4B
  • Emil Dziubiński kl. 5B
  • Jan Żontołw kl. 5B
     


Laureaci konkursu Krakowska Matematyka 2019/2020

 

  •  Mikołaj Głuszak z klasy 6A
  •  Rafał Zawisza z klasy 7A
  •  Łucja Markowicz z klasy 6B
  •  Tomasz Blachura z klasy 6B

 

 

 

 

 



Rok szkolny 2019/2020

 

 

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Juliusz Basiewicz, klasa 2a - wynik bardzo dobry

Jan Jagielski, klasa 2b - wynik bardzo dobry

Mikołaj Głuszak, klasa 5a - wynik bardzo dobry

Tomasz Blachura, klasa 5b - wynik bardzo dobry

Zofia Pac, klasa 5b - wynik bardzo dobry

Jakub Mycek, klasa 6b - wynik bardzo dobry

Olga Zygmułka, klasa 2b - wyróżnienie

Mikołaj Pych, klasa 2a - wyróżnienie

Mateusz Tutka, klasa 2a - wyróżnienie

Bartłomiej Kras, klasa 4a - wyróżnienie

Wojciech Brunowski, klasa 4a - wyróżnienie

Michał Wojciechowski, klasa 4b - wyróżnienie

Karolina Kasperkiewicz, klasa 5b - wyróżnienie

Hanna Kozak, klasa 6a - wyróżnienie

Marek Zawisza, klasa 6a - wyróżnienie

Rafał Zawisza, klasa 6a - wyróżnienie

Martyna Samek, klasa 6b - wyróżnienie

Julia Mycek, klasa 7a - wyróżnienie



Małopolskiego Konkursu Chemicznego w roku szkolnym 2019/2020

klasa 8a - Szymon Dziewoński - finalista



Ogólnopolskiej Olimpiady z chemii OLIMPUS w roku szkolnym 2019/2020

klasa 7a  - Julia Mycek  – czwarte miejsce - laureat konkursu



Konkurs Informatyczny " Od algorytmu do programu "

klasa 8a - Szymon Dziewoński, Mateusz Taranek - finaliści



Konkurs Historyczny " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922" O niepodległość i granice Rzeczypospolitej.

 klasa 8a Olaf Książkiewicz - laureat



Małopolski Konkurs Biologiczny

klsa 8a Michał Gorzkowicz - laureat 

klasa 8a Natalia Charzewska- finalistka



Małopolski Konkurs Historyczny 

klasa 8a Mikołaj Sołtysik finalista



Małopolski Konkurs Geograficzny

klasa 8a Olaf Książkiewicz  finalista



Małopolski Konkurs Matematyczny
klasa 8a Szymon Dziewoński, Maciej Boroń , Stanisław Pawelec  finaliści  



XVII Krakowskie Konkursu Recytatorski

 I miejsce Maja Bator, kl. 5B 

 



WOJEWÓDZKIE ZAWODY W SNOWBOARDZIE

Drużynowo:
3 miejsce Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Beretty Molli

Indywidualnie:
11 miejsce Stanisław Pawelec
12 miejsce Pietruszewski Michał
14 miejsce Aleksander Błachut

 



UCZNIOWIE W WOJEWÓDZKICH ETAPACH MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW:

PRZEDMIOTOWYCH:
Biologicznym: Natalia Charzewska, Michał Gorzkowicz
Chemicznym: Szymon Dziewoński
Historycznym: Mikołaj Sołtysik
Matematycznym: Maciej Boroń. Szymon Dziewoński, Stanisław Pawelec
 

TEMATYCZNYCH:
„LOSY ŻOŁNIERZA I ORĘŻA POLSKIEGO W LATACH 1887 – 1922” :
Olaf Książkiewicz
„OD ALGORYTMU DO PROGRAMU”: Szymon Dziewoński, Mateusz Taranek

MŁODZIEŻOWA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE:
Olaf Książkiewicz
Piotr Radoń



X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję..."


Wyróżnienie - Hanna Król z kl. 3B



MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JESTEM KRAKÓW”

MIEJSCE 3 - zespół: Martyna Duk, Wiktoria Syc, Łucja Markowicz,
                      Maja Bator  - klasa 5b



OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ALFIK

LAUREACI – Brunowski Wojciech, kl. 4a
                      Głuszak Mikołaj, kl. 5a

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2018/2019

 



Tytuł laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpusek” z języka polskiego otrzymał:

Miejsce X -Piotr Kościelniak, klasa 2b

Tytuły laureatów w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej „Olimpusek” z matematyki, otrzymali:

Miejsce I - Leon Różkowski, klasa 1b
Miejsce V - Jan Jagielski, klasa 1b
Miejsce VI- Sebastian Kucharski, klasa 1b
Miejsce IX – Bartłomiej Kras, klasa 3a
Miejsce XI – Juliusz Basiewicz, klasa 1a
Miejsce XI – Bruno Wosek, klasa 1b
Miejsce XIII - Franciszek Nowak, klasa 3a
Miejsce XIV - Wojciech Brunowski, klasa 3a



 

 



Międzynarodowy konkurs z programowania BALTIE 2019

Laureat: Szymon Dziewoński 7a



Krakowska Matematyka 
Tomasz Blachura z klasy 4 b oraz Mikołaj Głuszak z klasy 4 a zostali Laureatami konkursu Krakowska Matematyka 2018/2019.



Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus" dla klas 3 szkół podstawowych województwa małopolskiego

Maciej Zygmułka kl. 3 tytuł laureata



Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "OLIMPUS" - sesja zimowa

Karolina Kasperkiewicz  kl. 4a,   tytuł laureata 
Agata Grot  kl. 5a,   tytuł laureata  
Maciej Boroń  kl. 6a,  tytuł laureata 
Julia Mycek  kl. 6a,  tytuł laureata 
Mateusz  Maszczyński  kl. 6a, tytuł laureata 
Piotr  Pomykała  kl. 6a, tytuł laureata 



XIV Olimpiada Matematyczna Juniorów 2018/19

Tytuł finalisty  i pierwszeństwo przyjęcia do dowolnego liceum:
Stanisław Pawelec - kl.7a
 



Wojewódzki Małopolski Konkurs Biologiczny

tytuł finalisty Katarzyna Kowalik i Małgorzata Kuglarz kl. 8a



Ogólnopolski  Konkursu Chemiczny OLIMPUS

Tytuł laureata Julia Janecka z klasy 7 



Final XVI Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego w Krakowskim Forum Kultury 

Maja Bator miejsce II

Antonina Zając miejsce III 



Sukcesy matematyczne

Mamy przyjemność poinformować, że dwóch uczniów naszej szkoły Marek Zawisza z kl. 5a oraz Szymon Dziewoński z klasy 7a zdobyli tytuł laureata w konkursie matematycznym Alfik, wygrywając tym samym tygodniowy obóz matematyczny. Również ogromny sukces odniósł uczeń kl 7a Stanisław Pawelec przechodząc do finału Olimpiady Matematycznej Juniorów, zapewniając sobie pierwszeństwo przyjęcia do dowolnego liceum.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!



Małopolski Konkurs Geograficzny

- tytuł finalisty Olaf Książkiewicz 7a



Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939–1948. W walce o wolną Polskę” 

Finalistami konkursu zostali:

Ciupak Kinga klasa 8a

Sołtysik Mikołaj klasa 7a

 



UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO ETAPU REJONOWEGO   MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU

MATEMATYCZNEGO:  

1. Maciej Boroń kl.6

2. Katarzyna Kowalik kl. 8

3. Szymon Dziewoński kl. 7

4. Stanisław Pawelec kl. 7

J. ANGIELSKIEGO: 

1.  Małgorzata Kuglarz kl. 8

2. Katarzyna Kowalik kl. 8

3. Wiktoria Machnik kl. 8

4. Hanna Batkiewicz kl. 8

5. Michał Rybak kl. 8

6. Zofia Batkiewicz kl. 7

7. Szymon Dziewoński kl. 7

8. Stanisław Pawelec kl. 7

GEOGRAFICZNEGO:

1.  Aleksandra Niżnik  kl. 8

2. Olaf Książkiewicz  kl. 7

HISTORYCZNEGO:

1.  Kinga Ciupak  kl. 8

2. Mikołaj Sołtysik kl. 7

BIOLOGICZNEGO:

  1. Kowalik Katarzyna
  2. Kuglarz Małgorzata
  3. Książkiewicz Olaf
  4. Niżnik Aleksandra
  5. Wolff Aleksandra

 



 



 

Rok szkolny 2017/2018

I Nagroda dla grupy teatralnej"Cudaczki"

Dnia 11 czerwca 2018 r. Grupa teatralna „Cudaczki” otrzymała I nagrodę w XXVI MAŁOPOLSKICH SPOTKANIACH TEATRZYKÓW DZIECIĘCYCH w kategorii klas młodszych.


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z MATEMATYKI

Klasy I
Miejsce 1 (grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa) – Michał Hetnał, kl. 1a
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Franciszek Godek, kl. 1b
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Piotr Kościelniak, kl. 1b
Miejsce 13 (dyplom laureata) – Anna Tutka, kl. 1b

Klasy II
Miejsce 11 (dyplom laureata) - Wojciech Brunowski, kl. 2a
Miejsce 14 (dyplom laureata) - Bartłomiej Kras, kl. 2a

Klasy III
Miejsce 1 (grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa) – Mikołaj Głuszak, kl. 3a
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Kornelia Mielniczek, kl. 3a


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z JĘZYKA POLSKIEGO

Klasy I
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Zofia Noworyta, kl. 1b
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Hanna Król, kl. 1b
Miejsce 11 (dyplom laureata) – Michał Hetnał, kl. 1a
Miejsce 12 (dyplom laureata) – Helena Sierdzińska, kl. 1a
Miejsce 13 (dyplom laureata) – Piotr Kościelniak, kl. 1b

Klasy II
Miejsce 3 (dyplom laureata i nagroda) – Wojciech Brunowski, kl. 2a
Miejsce 7 (dyplom laureata) – Magdalena Brejta, kl. 2a
Miejsce 10 (dyplom laureata) – Aleksandra Marnik, kl. 2a
Miejsce 15 (dyplom laureata) – Wiktor Głodek, kl. 2b

Klasy III
Miejsce 14 (dyplom laureata) – Kornelia Mielniczek, kl. 3a


OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ZUCH" Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miejsce 3 (dyplom laureata i nagroda) – Helena Sierdzińska, kl, 1a
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Natalia Calik, kl. 1b
Miejsce 8 (dyplom laureata) – Franciszek Kania, kl. 1a
Miejsce 12 (dyplom laureata) – Szymon Wojnicki, kl. 1b
Miejsce 15 (dyplom laureata) – Michał Hetnał, kl. 1a


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ediPanda

Dyplom Laureta - Maria Leśniak kl. 4a


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 1-3 "SMART OWLIE"

I miejsce - Tomasz Blachura, kl. 3b
III miejsce - Kornelia Mielniczek, kl. 3a
III miejsce - Zofia Pac, kl. 3b


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA Z PRZYRODY OLIMPUS SESJA WIOSENNA 2018

Przyroda - kl. 4

II Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Agata Grot
Wiktoria Osmenda

III Dyplom laureata
Anna Hetnał
Julia Staśko
Hanna Kozak
Martyna Samek
Hanna Piłat
Milena Dudzińska

Przyroda - kl. 5

II Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Weronika Ligęza

III Dyplom laureata
Michał Pomykała
Maciej Boroń


XIII EDYCJA KONKURSU WIEDZY O PAPIEŻU "JAN PAWEŁ II - NASZ PAPIEŻ"

Piotr Kościelniak kl. 1b - I miejsce
Wojciech Brunowski kl. 2a - I miejsce
Szymon Czaja kl. 2a - II miejsce
Tomasz Blachura kl. 3b - I miejsce.


Konkurs Krakowska Matematyka

Tytuł Laureata Maciej Boroń kl.Va


OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK


I Nagroda główna:
Blachura Tomasz kl. 3b
Kozak Hanna kl. 4a

II Nagroda:
Kościelniak Piotr kl. 1b
Strąg Julia kl. 4b

III Wyróżnienie:
Ciepał Tymoteusz kl. 1a
Hetnał Michał kl. 1a
Sieradzińska Helena kl. 1a
Żarna Milena kl. 1a
Tutka Anna kl. 1b
Nowak Franciszek kl. 2a
Orlando Magdalena kl. 2b
Piestrzyński Adam kl. 2b
Żontołw Jan kl. 2b
Milczarek Bartosz kl. 3a
Pac Zofia kl. 3b
Grot Agata kl. 4a
Hetnał Anna kl. 4a
Osmenda Wiktoria kl. 4a
Zawisza Marek kl. 4a
Zawisza Rafał kl. 4a
Wójtowicz Julia kl. 4b
Maszczyński Mateusz kl. 5a
Mycek Julia kl. 5a
Pomykała Piotr kl. 5a


Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry - Maciej Boroń kl. 5a
wynik bardzo dobry - Łucja Markowicz kl. 3b
wynik bardzo dobry - Tomasz Blachura kl. 3b

Wyróżnienie:
Klasa 3
Zuzanna Majda kl. 3a
Mikołaj Głuszak kl. 3a
Dominik Szarwiło kl. 3a
Tomasz Wolski kl. 3a
Kacper Matyjasik kl. 3b
Zofia Pac kl. 3b

Klasa 4:
Hanna Kozak kl. 4a
Rafał Zawisza kl. 4a
Radosław Brunowski kl. 4b
Filip Rusek kl. 4b

Klasa 5:
Mateusz Maszczyński kl. 5a
Szymon Szewczuk kl. 5a


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RODZINNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO MDK-DH "MY PET IS A MEMBER OF MY FAMILY"

III miejsce - Natalia Marcinko, kl. 2b
Wyróżnienie - Borys Szelezin, kl. 2b
Wyróżnienie - Kornelia Mielniczek, kl. 3a


Konkurs Kuratoryjny z Matematyki

tytuł finalisty - Maciej Boroń, kl. 5a


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

wynik bardzo dobry - Milena Dudzińska kl. 4b


KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE "KRAKUSEK"

Wyróżnienie I stopnia - Tomasz Blachura kl. 3b


MIĘDZYSZKOLNY CYKL konkursów "Cudowny Świat Baśni"

TEST WIEDZY Z BAŚNI

KLASY 1
III miejsce Anna Tutka - 1b
V miejsce Piotr Kościelniak - 1b
Wyróżnienia: Barbara Rychlak - 1b, Hanna Król - 1b.

KLASY II
I miejsce - Liliana Urbanik, Róża Brzęk i Szymon Czaja - 2a
II miejsce Aleksandra Marnik i Wojciech Brunowski - 2a
III miejsce Maria Madurska - 2a
V miejsce Natalia Zych - 2a
Wyróżnienia: Magdalena Orlando i Wiktor Głodek - 2b

KLASY III
II miejsce Maja Bator - 3b
V miejsce Kornelia Mielniczek-3a
Wyróżnienie:Jan Łapka - 3b

KONKURS RECYTATORSKI „Posłuchajcie, oto bajka”

KLASY I i II wyróżnienia: Franciszek Godek - 1b
Liliana Malota - 1b
Natalia Krupa - 2b

KLASY III i IV
Wyróżnienie: Maja Bator - 3b


ENGLISH ACE 2018

Wynik bardzo dobry:
1. Weronika Studnicka kl. 4b
2. Igor Puc kl. 4b
3. Anna Hetnał kl. 4a
4. Maria Leśniak kl. 4a
5. Kinga Nikiel kl. 4b
6. Julia Strąg kl. 4b
7. Julia Wójtowicz kl. 4b
8. Milena Dudzińska kl. 4b
9. Martyna Samek kl. 4b
10. Maciej Fila kl. 5a
11. Maciej Boroń kl. 5a
12. Mateusz Maszczyński kl. 5a
13. Szymon Szewczuk kl. 5a
14. Michał Pietruszewski kl. 5a
15. Wiktoria Machnik kl. 7a
16. Małgorzata Kuglarz kl. 7a


Ogólnopolski Konkurs HistorycznY „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”.

tytuł finalisty - Wiktoria Machnik, kl. 7a


Wojewódzki konkurs ortografiCZny "Kaktus"

wyróżnienie- Łucja Markowicz


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Kobiet"

wyróżnienie - Natasza Limanowska, kl.2b
wyróżnienie - Maja Bator, kl. 3b


XXI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Pierścień Świętej Kingi"

III miejsce, etap rejonowy- Maja Bator, kl. 3b


XV Krakowski Konkurs Recytatorski

III miejsce, etap rejonowy, Maja Bator, kl. 3b
wyróżnienie, finał, Maja Bator, kl. 3b


Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon"- Sprawności zintegrowane

V miejsce - Tomasz Blachura, kl. 3b
VIII miejsce - Zuzanna Majda, kl. 3a
X miejsce - Lena Kasprzyk, kl. 3a


Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

21 miejsce w Polsce i 4 w województwie małopolskim oraz tygodniowy pobyt na Obozie Talentów - Mikołaj Głuszak kl. 3a


Konkurs Max Matematyczny

wynik bardzo dobry - Maciej Sitarski, kl. 2t
wynik bardzo dobry - Mateusz Maszczyński, kl. 4s
wynik dobry - Tomasz Blachura, kl. 2t
wynik dobry - Jan Łapka, kl. 2t
wynik dobry - Franciszek Herezy, kl.3s

 

2016/2017

Konkurs z języka angielskiego "Edi Panda"

wyróżnienie - Maciej Fila kl. 4s


Konkurs z języka angielskigo "Englisch Ace"

wyróżnienie - - Maciej Boroń, kl. 4s
wyróżnienie - Maciej Fila kl.4s


Konkurs z języka angielskigo "Fox"

wyróżnienie - Maciej Fila, kl.4s
wyróżnienie - Zuzanna Nowak, kl.3s


Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

IV miejsce - Wojciech Brunowski, kl. 1s
IV miejsce - Zofia Pac, kl. 2t
V miejsce - Tomasz Blachura, kl. 2t
V miejsce - Wiktoria Osmenda, kl. 3s


Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"

nagroda główna - Tomasz Blachura, kl. 2t
nagroda główna - Łucja Markowicz, kl. 2t

nagrody:
Kornelia Mielniczek, kl. 2s
Franciszek Biernat, kl. 2t
Zofia Pac, kl. 2t
Michał Kowalik, kl.2s

wyróżnienia:
Iga Kucharzyk, kl.1s
Wojciech Brunowski, kl.1s
Emil Dziubiński, kl.1t
Adam Piestrzyński, kl.1t
Stanisław Zawadzki, kl.1t
Mikołaj Głuszak, kl. 2s
Zuzanna Majda, kl. 2s
Kacper Matyjasik, kl. 2t
Maja Młynarczyk, kl. 2s
Kamila Urbanik, kl. 3s
Marek Zawisza, kl. 3s
Julia Mycek, kl. 4s


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Święta Joanna"

I miejsce - Mikołaj Głuszak, kl. 2s
II miejcse - Martyna Wojciechowska, kl. 1s
II miejsce- Antonina Pocięgiel, kl. 3s
III miejsce - Olga Błachut, kl. 2s
III miejsce - Julia Mycek, kl.4s

wyróżnienia:
Natalia Kos, kl. 2t
Zuzanna Malota, kl. 2s
Veronik Woźnicka kl. 3s
Magdalena Orlando - kl. 1t
Dominika Deka, kl.3s


Międzyszkolny Konkurs Literacki "List do świętej Joanny Beretty Molli"

II miejsce - Kinga Rogóż, kl. 3s
II miejsce - Maria Leśniak, kl. 3s
wyróżnienie - Anna Hetnał, kl. 3s
wyróżnienie - Wiktora Osmenda, kl. 3s
wyróżnienie - Jan Sokół, kl. 4s
wyróżnienie - Aleksznra Brzostowska
wyróżnienie - Kamila Urbanik, kl. 3s


Międzynarodowy Konkurs "Matematyczny Kangur"

wynik bardzo dobry:
Tomasz Blachura, kl.2t
Bartosz Gołda, kl.27
Zofia Pac, kl. 2t

wyróżnienie:
Wojciech Brunowski, kl. 1s
Mikołaj Głuszak, kl. 2s
Jan Łapka, kl. 2t
Łucja Markowicz, kl. 2 t
Matylda Pieniążek, kl. 2t
Dominik Szarwiło, kl. 2s
Hanna Kozak, kl.3s
Wiktoria Osmenda, kl. 3s
Marek Zawisza, kl.3s
Rafał Zawisza, kl. 3s
Maciej Boroń, kl.4s
Mateusz Maszczyński, kl. 4s
Julia Mycek, kl. 4s
Szymon Szewczuk, kl. 4s


XIV Krakowski Konkurs Recytatorski, etap rejonowy

wyróżnienie - Maja Bator, kl.2t
wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s


Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Tęcza 2017"

wyróżnienie - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Językowo - Plastyczny "Język to najkrótsza droga do świata"

I miejsce - Kornelia Mielniczek, kl. 2s


X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja Jana Twardowskiego"

I miejsce - Maja Bator, kl. 2t
II miejsce - Martyna Trzcionka, kl. 4s
wyróżnienie - Maciej Fila, kl. 4s


Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny "Ludzie wśród zwierząt, zwierzęta wśród ludzi"

I miejsce - Dominik Szarwiło. kl. 2s
II miejsce - Emil Dziubiński, kl. 1t


Ogólnoposki Konkurs "Alfik Matematyczny"

nagroda główna - Maciej Boroń, kl. 4s

wynik bardzo dobry:
Tomasz Blachura, kl. 2t
Barosz Golda, kl. 2t
Mikołaj Głuszak, kl. 2s
Łucja Markowicz, kl. 2t
Anna Mróz, kl. 2s
Zofia Pac, kl.2t
Marek Zawisza, kl. 3s
Rafał Zawisza, kl. 3s

wynik dobry:
Adam Brózda, kl. 2s
Kornelia Mielniczek, kl. 2s


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Świąteczne karteczki"

wyróżnienie - Dawid Grajczyk, kl. 4s


Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej "Pierścień św. Kingi", eliminacje rejonowe

III miejsce - Maja Bator, kl. 2t
III miejsce - Martyna Trzcionka, kl.4s


VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "I Bóg stworzył poezję, czyli o Ks. Rodzaju i nie tylko"

II miejsce - Natalia Krupa, kl. 1t


VII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie

II miejsce - Wiktor Wypychowski, Marek Zawisza, Rafał Zawisza, kl. 3s

 

2015/2016

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Mój świat - wierszowane ZOO "

I miejsce - Natalia Kos kl.1t
III miejsce - Maja Bator kl.1t


XXIV Małopolskie Spotkania Teatrzyków Dziecięcych

III miejsce - zespół teatralny "Cudaczki"


Ogólnopolski Konkurs Plasyczny "Kartka dla papieża Franciszka"

wyróżnienie - Natalia Kos, kl. 1t


Małopolski Wiosenny Przegląd Artystyczny

wyróżnienie - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Rodzina w wierszu ukryta"

I miejsce - Maja Bator, kl. 1t


Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2016”

I miejsce - zespół teatralny "Cudaczki"


Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja Kobiet”

III miejsce - Natalia Kos, kl. 1t
wyróżnienie - Mikołaj Głuszak, kl. 1s
wyróżnienie - Kornelia Mielniczak, kl. 1s


Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

wynik bardzo dobry - Marek Zawisza, kl. 2s
wynik bardzo dobry - Rafał Zawisza, kl. 2s
wynik bardzo dobry - Hanna Kozak, kl.2

Nasza szkoła

 

W najbliższym czasie

 

 

wakacje
Do wakacji pozostało