
Drodzy Ósmoklasiści !
Życzymy Wam powodzenia na egzaminie ósmoklasisty. Napiszcie go najlepiej, jak potraficie, ale nie noście na swoich barkach przekonania, że te trzy dni zdecydują o całym Waszym życiu. Nie zdecydują. Egzamin może otworzyć jakieś drzwi, ale to Wy zdecydujecie, dokąd później pójdziecie.
Powodzenia i dużo spokoju!
Cała społeczność szkolna trzyma za Was kciuki.

