szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


Powodzenia na egzaminie ósmoklasisty

Drodzy Ósmoklasiści !
Życzymy Wam powodzenia na egzaminie ósmoklasisty. Napiszcie go najlepiej, jak potraficie, ale nie noście na swoich barkach przekonania, że te trzy dni zdecydują o całym Waszym życiu. Nie zdecydują. Egzamin może otworzyć jakieś drzwi, ale to Wy zdecydujecie, dokąd później pójdziecie.
Powodzenia i dużo spokoju! 

Cała społeczność szkolna trzyma za Was kciuki. 

 

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

     

     

    wakacje
    Do wakacji pozostało

     

    ..

     

     

     

     

     

     

     

     

    samolot

    .

    ...