SUKCES NASZYCH LEKKOATLETEK

21 maja 2024 roku odbyły się międzyszkolne zawody lekkoatletyczne – liga lekkoatletyczna, w których nasza reprezentacja zdobyła bardzo wysokie II miejsce.  W tych zawodach brało udział dziewięć dziewcząt z naszej szkoły.  Startowały w konkurencjach: Bieg na 100m (Kula Zuzanna, Kamoń Aleksandra); bieg na 300m (Joanna Lany, Bałos Lena) bieg na 600m (Tutka Anna, Lasiewicz Marika); Pchnięcie kulą (Liliana Malota); skok w dal (Czarnik Julia, Żarna Milena); bieg 4x100m (Lany Joanna, Kula Zuzanna, Malota Liliana, Kamoń Aleksandra). We wszystkich konkurencjach dziewczęta bardzo dobrze się zaprezentowały, ale w sztafecie 4x100 metrów były bezkonkurencyjne zdobywając I miejsce.  Do klasyfikacji drużynowej brano pod uwagę wyniki ze wszystkich konkurencji.

Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.