szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


PUCHAR TYMBARKU DZIEWCZYN - WADOWICE

Dziewczynki z Joanny drugi raz z rzędu zostają 3 drużyną w Małopolsce i najlepszą w Krakowie.

Puchar Tymbarku jest jednym z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Polsce w którym co roku Nasz Szkoła wystawia solidną reprezentację. W kategorii U10 (2-3 klasa) KSP Joanna „zielono-czarne” zwyciężyła na etapie Miasta Krakowa. Dzięki bardzo dobrej postawie podczas rozgrywek krakowskich dziewczynki zdobywając tytuł najlepszej drużyny w Krakowie uzyskały awans do etapu wojewódzkiego.

W Piątek 17 maja 2024 roku Nasza drużyna udała się do Wadowic gdzie odbywał się etap wojewódzki Pucharu Tymbarku. Tego dnia dziewczyny pokazały że mają ogromy talent, zawzięcie i chęć do wygrywania.

Zawodniczki z KSP Joanny przeszły jak burza przez fazę grupową, następnie wygrały swój ćwierćfinał i znalazły się w najlepszej 4 turnieju. W półfinale przyszło nam się zmierzyć z jak się później okazało Mistrzyniami Małopolski gdzie to dziewczyny z Brzeska po bardzo dobrym meczu okazały się lepsze o jednego gola. Nasze Zawodniczki nauczone doświadczeniem z ubiegłorocznych rozgrywek wiedziały że jeszcze mają szanse zakończyć rozgrywki w Wadowicach zwycięstwem i tego dokonały. „Berettki” pewnie zwyciężyły w meczu o trzecie miejsce i mogły odebrać zasłużone brązowe medale. Nie zabrakło również nagród indywidualnych. Królową Strzelców okazała się Nasz Pani Kapitan Julia Krasoń.

Oto skład brązowych medalistek:

Julia Krasoń ©

Izabela Topyło

Karolina Bajorek BR

Julia Kościelniak

Weronika Krakowska

Emilia Renes

Zofia Jędrzejec

Marta Jakubiec

Maja Biały

Natalia Kowalska

Garść statystyk:

4 bramki stracone

26 goli zdobytych

1 Przegrana

5 wygranych

GRATULACJE I WIELKIE BRAWA DLA DZIEWCZYN

„KTO NAJLEPIEJ W PIŁKĘ GRA OCZYWIŚCIE JOANNA!!!”

zdjęcia

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

     

     

    wakacje
    Do wakacji pozostało