szkoła podstawowa joanna mola

Aktualności


PUCHAR TYMBARKU

W tym roku szkolnym Nasza Szkoła była reprezentowana przez bardzo liczną reprezentację w Pucharze Tymbarku. Pierwszy raz w historii występów w tym turnieju wzięły udział drużyny w każdej kategorii wiekowej zarówno dziewczynki i chłopcy.

U8 – 2 drużyny dziewczyn i 2 drużyny chłopców

U 10 – 2 drużyny dziewczyn i 3 drużyny chłopców

U12 – 2 drużyny dziewczyn i 3 drużyny chłopców

Turniej traktujemy szkoleniowo aby nawet najmłodsi uczniowie Naszej Szkoły mogli porywalizować z rówieśnikami z innych szkół i złapać bakcyla na piłkę nożna, aktywność fizyczną i sportową rywalizację. Zawodniczki i zawodnicy zebrali ogromny bagaż doświadczeń które pomogą im radzić sobie z różnymi sytuacjami w ich dalszym życiu. Oczywiście każda uczestniczka i uczestnik otrzymali pamiątkowy medal????

Dziękujemy za chętny udział!

zdjęcia

 


powrót ››


Z życia szkoły

 

W najbliższym czasie

     

     

    wakacje
    Do wakacji pozostało