DZIEŃ RODZINY

28 maja odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość - Dzień Rodziny. Uczniowie klas 1-3 z tej okazji przygotowali program artystyczny „Bal na majowej łące”, który mieli zaszczyt zaprezentować przed ukochanymi Rodzicami, zasiadającymi na widowni. Klasy pierwsze prezentowały układy ruchowo-taneczne, a w powietrzu wirowały kolorowe chusty, motyle i kwiaty. Uczniowie klas drugich zaśpiewali z całych serc utwory dla mamy i taty, a klasy trzecie zagrały na barwnych instrumentach i zatańczyły nowoczesny taniec w rytm włoskiej melodii. Na koniec wybrzmiało głośne „Sto lat”, odśpiewane dla zacnych Gości.

Podczas uroczystości wystąpiło również koło teatralne klas młodszych z bajką „Dary wróżek”, na podstawie baśni, której autorem jest Ch. Perrault. Młodzi aktorzy doskonale oddali przekaz płynący z tego utworu: „Warto pomagać innym!”.

Na zakończenie tego szczególnego spotkania uczniowie wręczyli najdroższym Rodzicom przygotowane przez siebie ceramiczne ozdoby.

Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym za obecność w tym szczególnym dniu!